Edi Rama uron Mishelën: Urime për performancën e bukur që e renditi Shqipërinë në 5 vendet e para

Publikuar tek: politike, më 14:45 23-11-2015

Kryeministri Rama ka uruar Mishela Rrapon për renditjen në vendin e 5-të në Junior Eurovision Song Contest 2015, që u zhvillua në Bullgari.

Ky lajm kaloi si pa u vënë re nga një pjesë e mirë e mediave dhe personaliteteve në vend por kryeministrit Rama nuk i ka shpëtuar.

“Urime Mishelës për performancën e bukur që e renditi Shqipërinë në 5 vendet e para në Junior Eurovision Song Contest 2015!”, shkruan kryeministri ndërsa ndan me ndjekësit e tij në Facebook edhe këngën që grumbulloi 93 pikë nga votimi.

Lexo edheShkëlqen Mishela Rrapo, Shqipëria renditet e 5-ta në Eurovizionin e fëmijëve

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010682106018066
array(1) { ["section"]=> string(102) "edi-rama-uron-mishelen-urime-per-performancen-e-bukur-qe-e-renditi-shqiperine-ne-5-vendet-e-para-26090" }