Edi Rama vazhdon “fushatën mediatike”, diskuton në Sky News për referendumin britanik

Publikuar tek: politike, më 20:51 26-04-2016 Edi Rama vazhdon “fushatën mediatike”, diskuton në Sky News për referendumin britanik

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një komunikim nga Salla e Hartave e Kryeministrisë me ‘Sky News Tonight’ me Adam Boulton në Londër dhe Martin Schulz në Bruksel.

“Për pak nga Salla e Hartave ne SkyNewsTonight me Adam Boulton ne Londer dhe Martin Schulz ne Bruksel mbi referendumin britanik për të ndenjur apo dalë nga BE (dhe përfshirjen e Shqipërisë në debatin për referendumin)”, shkruan Rama në një njoftim në rrjetin social “Facebook”.

Rama ka publikuar ditën e sotme për këtë çështje një koment në prestigjozen "The Times".

Cg-4THzWIAE5ATv.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094680786132812
array(1) { ["section"]=> string(88) "edi-rama-vazhdon-fushaten-mediatike-diskuton-ne-sky-news-per-referendumin-britanik-38767" }