Edi Ramën e ftojnë në “Fiks Fare”, por i transmetojnë “LIVE” skandalin

Publikuar tek: politike, më 19:36 13-06-2017 Edi Ramën e ftojnë në “Fiks Fare”, por i transmetojnë “LIVE” skandalin

Kryeministri Edi Rama, pasi mori timonin në emisionin “Zonë e Lirë”, siguroi edhe tepsinë që iu dorëzua nga dyshja e prezazntuesve të “Fiks Fare”.

Por pavarësisht batutave dhe humorit, ata e kanë vënë në “siklet” kryeministrin Rama, duke transmetuar live audio përgjimin e shefes së financës së prefektes së Korçës, e cila u përfshi në një skandal me rryshfet rekord prej 90% të vlerës së tenderit. "Si do veproje ti në këtë rast po të ishe prezantuesi", është pyetur Rama.

“Prandaj duhet të më jepni timonin, më duhet timoni”, ka thënë Rama.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021523952484131
array(1) { ["section"]=> string(71) "edi-ramen-e-ftojne-ne-fiks-fare-por-i-transmetojne-live-skandalin-82356" }