Edison Ypi mallkon Dritëro Agollin: Kurva e Letërsisë dhe Arteve, u gremistë në ferr

Publikuar tek: barometri, më 08:11 26-01-2017 Edison Ypi mallkon Dritëro Agollin: Kurva e Letërsisë dhe Arteve, u gremistë në ferr

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12194299697876
array(1) { ["section"]=> string(88) "edison-ypi-mallkon-dritero-agollin-kurva-e-letersise-dhe-arteve-u-gremiste-ne-ferr-66695" }