EDMOND BUDINA, regjizor, bëri sot një gjest emocionues: U ul dhe puthi skenën e TEATRIT KOMBETAR

Publikuar tek: bomb-video, më 12:41 24-07-2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007000207901001
array(1) { ["section"]=> string(100) "edmond-budina-regjizor-beri-sot-nje-gjest-emocionues-u-ul-dhe-puthi-skenen-e-teatrit-kombetar-173194" }