Edon Zhegrova nderon Kosovën, trajneri i ri e nis me fitore ndaj Madakaskarit aventurën e re (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 22:36 24-03-2018 Edon Zhegrova nderon Kosovën, trajneri i ri e nis me fitore ndaj Madakaskarit aventurën e re (VIDEO)

Ka përfunduar ndeshja miqësore mes Kosovës dhe Madakaskarit me rezultatin 1-0. Golin e vetëm të takimit e shënoi Edon Zhegrova, në minutën e 46'. Talenti shënoi në sfidën debutuese të tij.

Kjo ndeshje ishte gjithashtu debutuese për trajnerin Bernard Challandes, i cili e nisi aventurën e tij me Kosovën më së miri.

Përfaqësuesja e re bëri një paraqitje mjaft të mirë, në një ndeshje ku spikatën Rashica dhe Edon Zhegrova.

Kjo ndeshje u zhvillua në Paris të Francës.

 

x

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092360973358154
array(1) { ["section"]=> string(104) "edon-zhegrova-nderon-kosoven-trajneri-i-ri-e-nis-me-fitore-ndaj-madakaskarit-aventuren-e-re-video-114430" }