Eduard Ndocaj në zi: Dua të ndaj një dhimbje të madhe me ju

Publikuar tek: aktualitet, më 15:34 16-11-2015 Eduard Ndocaj në zi: Dua të ndaj një dhimbje të madhe me ju

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Eduard Ndocaj, ka humbur një njeri të rëndësishëm në jetën e tij.

Ndocajt i është ndarë nga jeta djali i xhaxhait në moshë farë të re dhe ka dashur që këtë dhimbje ta ndajë me miqtë e dashamirësit e tij.

“Miq e dashamirës dua të ndaj një dhimbje të madhe me ju, sot më vdiq djali i axhës në kulmin e rinisë, lule të rinisë.
Zoti e past çuar shpirtin e tij në parajsë”, shkruan Ndocaj i cili në profilin e tij social ka vendosur shenjën e zisë.

ndocaj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Burg për jetë për Sokol Mjacajn, vrau dy turistët çekë
Kapen 50 kg drogë në portin e Vlorës, arrestohet italiani »
Article Logic
Execution time: 0.011729001998901
array(1) { ["section"]=> string(64) "eduard-ndocaj-ne-zi-dua-te-ndaj-nje-dhimbje-te-madhe-me-ju-25555" }