Efekte në SnapChat? Tani edhe në Messenger-in e Facebook, mësoni sesi (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:32 15-12-2016 Efekte në SnapChat? Tani edhe në Messenger-in e Facebook, mësoni sesi (Foto)

Facebook ka prezantuar sot risitë e shumta në aplikacionin Messenger, shumë prej tyre tepër të ngjashme me ato për të cilat SnapChat është i famshëm.

I quajtur “Messenger Camera”, opsioni i ri i ofron përdoruesve modifikimin e fotove apo videove me stikera, tekst, filtra dhe efekte të animuara, raporton Newsbomb.al.

Aktualisht Messenger Camera po testohet në Irlandë dhe pritet që shumë shpejt të jetë e aksesueshme nga çdo shtet.

https-2F2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com2Fuploads2Fcard2Fimage2F3194202F1429a77e-0c2f-4073-ae86-3daa0489af0e.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023132085800171
array(1) { ["section"]=> string(78) "efekte-ne-snapchat-tani-edhe-ne-messenger-in-e-facebook-mesoni-sesi-foto-62767" }