Efektivi i policisë përplas me makinë një person, niset me urgjencë drejt spitalit (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:13 15-01-2017 Efektivi i policisë përplas me makinë një person, niset me urgjencë drejt spitalit (Emri) foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Memaliaj, Gjirokastër ku një efektiv policie ka përplasur një person me makinë.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se bëhet fjalë për një efektiv të  burgut të Bençës, Klement Sinani i cili ka përplasur me makinë një  70-vjeçar.

Mësohet se i moshuari Ramadan Llangozi është nisur me urgjencë drejt spitalit dhe është në gjendje të rëndë. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, por policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pronari i Peshkut Gjergj Luca u konfliktua me biznesmenin Sula, e vërteta e sherrit mes dy biznesmenëve
Mashtrojnë avokaten dhe i marrin 40 milionë lekë, arrestohen 2 persona, një tjetër në kërkim (Emrat) »
Article Logic
Execution time: 0.01204514503479
array(1) { ["section"]=> string(92) "efektivi-i-policise-perplas-me-makine-nje-person-niset-me-urgjence-drejt-spitalit-emri-65569" }