Einxhel Shkira plas ‘bombën’: Po kam qenë me Bekim Balën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:53 31-12-2016

Prezantuesja Einxhel Shkira e ftuar në emisionin Oktapod dhe rubrikën “Ladies night”, ka deklaruar përballë moderatorit Turjan Hyska se kohë më parë, diçka ka ndodhur me lojtarin e Kombëtares së Futbollit, Bekim Balaj. Ajo ka rrëfuer si një nga momentet më të sikletshme, kur një gazetare publikoi një bisedë personale të saj me Einxhel, që kjo e fundit ikishte rrëfues në mirëbesim, në lidhje me lojtarin. Einxhel shprehet se është ndjerë jo mirë kur e ka gjetur veten në faqet e gazetave dhe portaleve on-line, për atë që kishte rrëfyer jo për intervistë, por në një bisedë private.

Më pas, ngacmimeve të moderatorit Hyska në lidhje me të vërtetën dhe nëse ajo ka qënë apo jo në një lidhje me Bekim Balën, Einxhel ka pranuar: “Ka patur diçka mes nesh, por…”. Lidhja e tyre u përfol kohë më parë kur u deklarua një romancë e mundshme mes dy personazheve. Asaj kohe Einxhel nuk deklaroi asgjë, ashtu sikurse dhe futbollisti, por sot Enxhel na thotë këtë të vërtetë. Nderkohë nga ana tjetër deklaron se në 2016-ën ka qëndruar vetëm, përsa i përket jetës private, duke deklaruar se 2016-ta ka qënë vit pushimi për të në lidhje më marrëdhëniet seksuale. “Këtë vit nuk kam kryer mërrëdhënie në asnjë vend, kam preferuar të rri vetëm”.

Megjithatë, moderatorja, deklaron se në 2017-ën shpreson të gjejë dashurinë e vërtetë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089218616485596
array(1) { ["section"]=> string(59) "einxhel-shkira-plas-bomben-po-kam-qene-me-bekim-balen-64302" }