“Eja fli tek unë”, shqiptari 32 vjeçar kyç në dhomë dhe përdhunon transseksualin

Publikuar tek: aktualitet, më 18:18 23-03-2017 “Eja fli tek unë”, shqiptari 32 vjeçar kyç në dhomë dhe përdhunon transseksualin

Një transseksual është kyçur në dhomë dhe përdhunuar përgjatë gjithë natës nga një shqiptar 32 vjeçar në Itali.

Transeksuali me origjinë nga Amerika e Jugut, ishte një vizitor i shpeshtë i zonës popullore Via Tommas. I pastrehë, ai nuk e dinte se ku flinte dhe ku hante.

Sipas mediave italiane mrëmjen e së martës, ai u takua me 32 vjeçarin shqiptar ku edhe nisën bisedat. Duke pandehur se ishte një grua, shqiptari e ka ftuar atë në dhomën e tij.

Por, pavarësisht se më vonë e kuptoi të vërtetën, mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari ka tentuar vazhdimisht të kryente marrëdhënie seksuale me të.

Në tentativë e sipër, ai e ka dhunuar dhe e ka përdhunuar në dhomën e tij, ndërsa transeksuali arriti të largohej në orën 6 të mëngjesit të së martës nëpërmjet një dritareje, duke zbritur në një tarracë e duke kërkuar ndihmë.

Burri është identifikuar më pas si Adam Kone, i cili është arrestuar për rrëmbim dhe sulm seksual. Transseksuali u transportua për në spital, teksa u gjet në gjendje të mjeruar nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen dy motorë, plagosen drejtuesit
Merr formë Bulevardi i ri, ja sa kanë ecur punimet (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.020846128463745
array(1) { ["section"]=> string(83) "eja-fli-tek-une-shqiptari-32-vjecar-kyc-ne-dhome-dhe-perdhunon-transseksualin-72915" }