Ekipi gati për ''Çmimin e Parë'' në Suedi. Martin Leka sport, po ashtu dhe stafi (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 17:34 10-05-2016 Ekipi gati për ''Çmimin e Parë'' në Suedi. Martin Leka sport, po ashtu dhe stafi (FOTO)

Pas disa performancave të suksesshme, e mbrëmjes së hapjes së aktivitetit, ekipi shqiptar është duke vazhduar aktivitetin e planifikuar në Stockholm të Suedisë.

Por ajo që të bën përshtypje, është mënyra praktike se si paraqiten në aktivitetet ditore dhe rrugët e kryeqytetit suedez. Martin Leka, i cili kohë më parë luante rolin e drejtorit të Përgjithshëm të RTSH-së, derisa u zgjidh Thoma Gëllçi, është pjesë e stafit.

Ai në këtë foto është krejt sportiv, me kapele madje edhe bluzën e ka lidhur në bel. Po ashtu sport janë edhe këngëtarja Eneda Tarifa, gazetarët, parukierja dhe kori shoqërues.

Dhe të gjithë urojmë ‘’Suksese, e ardhshi me Çmimin e Parë!’’

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.76732587814331
array(1) { ["section"]=> string(85) "ekipi-gati-per-cmimin-e-pare-ne-suedi-martin-leka-sport-po-ashtu-dhe-stafi-foto-40059" }