Ekipi hungarez çuditet nga pamja para “Sheratonit” në Tiranë

Publikuar tek: sport, më 19:28 12-07-2016 Ekipi hungarez çuditet nga pamja para “Sheratonit” në Tiranë

Ekipi hungarez i Ferencvarosh ka mbetur i habitur nga pamja që ka gjetur para hotel “Sheraton”, ku do të akomodohen për qëndrimin e tyre në Shqipëri.

Në faqen e klubit në Facebook ata kanë postuar një foto të gërmadhës së stadiumit “Qemal Stafa” i cili po i nënshtrohet një rikonstruksioni total për të sjellë në jetë “Arenën Kombëtare”. Ferencvarosh e njeh mirë stadiumin “Qemal Stafa” pasi para 12 vjetësh kanë luajtur aty ndaj Tiranës dhe kanë fituar 2-3.

13626490_1198108370245766_172087589350748120_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070858001708984
array(1) { ["section"]=> string(64) "ekipi-hungarez-cuditet-nga-pamja-para-sheratonit-ne-tirane-46371" }