Ekipi i Portugalisë u shoqërua në ajër nga avionët luftarakë

Publikuar tek: sport, më 16:08 12-07-2016 Ekipi i Portugalisë u shoqërua në ajër nga avionët luftarakë

Cristiano Ronaldo dhe shokët e tjetër të ekipit janë shoqëruar nga avionët luftarakë sapo kanë hyrë në hapësirën territoriale të Portugalisë.

Avionët luftarakë kanë shoqëruar avionit ku qëndronin kampionët e Europës deri kur janë ulur në aeroportin e Lisbonës.

Lojtarët nuk e kanë humbur këtë mundësi për të bërë foto dhe video të këtij nderimi të madh që iu është bërë në vendin e tyre.

13626448_1191659104206981_4224886266893668933_n.jpg

13620001_1191659107540314_5068235683879217326_n.jpg

13645145_1191659100873648_7446770746142125734_n.jpg

13658915_1191659174206974_2457016257446143619_n.jpg

13669646_1191684187537806_3745107677488635929_n.jpg

13627250_1191684177537807_3154624172933200330_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050400018692017
array(1) { ["section"]=> string(66) "ekipi-i-portugalise-u-shoqerua-ne-ajer-nga-avionet-luftarake-46347" }