Ekonomisti demokrat: PD organizoi një protestë me pjesëmarrje më të ulët se LGBTQI

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:36 17-05-2018 Ekonomisti demokrat: PD organizoi një protestë me pjesëmarrje më të ulët se LGBTQI Hekuran Vladi

Eksperti i ekonomisë, i njohur për qendrimet e tij djathtas, Hekuran Vladi ironizon me nota të forta protestën e organizuar dje nga PD përpara ministrisë së Brendshme.

“E ashtuquajtura opozitë organizoi sot një "protestë" për dorëheqjen e Ministrit të Brendshëm. Numri i pjesëmarrësve ishte më i vogël se numri i deputetëve që ka në parlament dhe shumë më i vogël se numri i pjesmarrësve në paradën e LGBTQI para dy ditësh”, shkruan Vladi.

jo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048136949539185
array(1) { ["section"]=> string(88) "ekonomisti-demokrat-pd-organizoi-nje-proteste-me-pjesemarrje-me-te-ulet-se-lgbtqi-121077" }