EKSKLUZIVE/ Arrestohet kreu i PD-së në Gramsh (EMRI-DETAJE)

Publikuar tek: barometri, më 08:55 21-07-2018 EKSKLUZIVE/ Arrestohet kreu i PD-së në Gramsh (EMRI-DETAJE) Elmas Haruni

Arrestohet kreu i PD-së në qytetin e Gramshit, Elmas Haruni.

Newsbomb.al mëson se Haruni ka kundërshtuar forcat e policisë pasi ka qenë në gjendje të dehur në automjetin e tij.


Menjëherë pasi nuk i është bindur patrullës ai është vënë në pranga së bashku me Artur Rrodhe dhe Erion Zeneli.

Newsbomb.al, mëson se policia ka ngritur postoblloqe me policë rrugorë në të gjithë prefekturën.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Elbasanit për hetime të mëtejshme.

 Sakaq, gjatë arrestimit Haruni ka ofenduar punonjësit e policisë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037775039672852
array(1) { ["section"]=> string(63) "ekskluzive-arrestohet-kreu-i-pd-se-ne-gramsh-emri-detaje-128597" }