Ekskluzive/ Kush është truproja femër e pandarë e Edi Ramës (FOTOT)

Publikuar tek: politike, më 16:45 30-11-2015 Ekskluzive/ Kush është truproja femër e pandarë e Edi Ramës (FOTOT)

Ajo është gjithmonë aty ku ndodhet kryeministri Edi Rama, e gatshme të kujdeset për sigurinë e tij...

Kristina Faqolli quhet truproja femër e Ramës e cila është pjesë e trupës së sigurisë së kryeministrit. Një vajzë shumë e re në moshë, por me të gjitha të dhënat fizike për të qenë pjesë e kësaj trupe.

Kristina Faqolli një pjesë të mirë të jetës e ka kaluar në Greqi. Me të mbaruar gjimnazin, Kristina iu fut Akademisë së Policisë në Tiranë. Sot, vajza shtatlartë dhe e fuqishme, ruan shefin e kabinetit qeveritar. Kristina është e pandarë nga kryeministri. Madje jo rrallë herë, Rama ka zgjedhur vetëm atë për ta shoqëruar në vende e evente të ndryshme duke mos e parë të nevojshme prezencën e të gjithë trupës së sigurisë.

cr1.jpg

cr2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092389583587646
array(1) { ["section"]=> string(70) "ekskluzive-kush-eshte-truproja-femer-e-pandare-e-edi-rames-fotot-26611" }