Eksperimenti me flokë e lë këngëtaren shqiptare me paruke (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:11 12-02-2017 Eksperimenti me flokë e lë këngëtaren shqiptare me paruke (Foto)

Eksperimentet e shumta në flokë, duket që kanë dëmtuar edhe ato të Ana Kabashit. Ajo nuk ka hezituar që sa here i është dhënë mundësia të ndryshojë ngjyrën e tyre.

Bukuroshja seksi së fundmi është kthyer në bionde e kjo gjë ka lënë pasoja tek ajo.

Kohët e fundit Ana është shfaqur me flokë të shkurtër dhe tejet të hollë, shkruan “Indeksionline”. Ndërsa në  një fotografi të publikuar para pak minutave së bashku me një fans të sajin, Ana shihet me një paruke në kokë.

swga3gs3qnhjq3jqjkk.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094089508056641
array(1) { ["section"]=> string(68) "eksperimenti-me-floke-e-le-kengetaren-shqiptare-me-paruke-foto-68523" }