Eksperimenti social, rreh foshnjen në mes të rrugës, shihni si reagojnë shqiptarët (Video)

Publikuar tek: rajon, më 23:28 04-11-2016

Grupi “GJ07 Prank” ka zhvilluar një eksperiment social në rrugët e qytetit të Gjakovës ku një pjesëtar i grupit qëllonte një kukull në karrocë.

Një situatë “horror” për këdo që do kalonte në atë rrugë dhe të shumtë ishin ata që ndalonin dhe kërkonin nga djali që të mos e godiste ‘foshnjen’. Madje në disa raste situata ka rrezikuar të degjenerojë në dhunë, të cilët nuk e dinin se bëhej fjalë për kamer të fshehtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030889987945557
array(1) { ["section"]=> string(92) "eksperimenti-social-rreh-foshnjen-ne-mes-te-rruges-shihni-si-reagojne-shqiptaret-video-58454" }