Eksperti i çështjeve të luftës “mbytet” nga paniku dhe ngrin emisionin “live” (Video)

Publikuar tek: bota, më 17:11 12-02-2016

Ky është momenti torturues kur një akademik Austalian ngrin në gjatë një emisioni pasi përfshuhet nga emocionet duke kaluar një sulm paniku.

Dr Benjamin Habib ishte ftuar për të folur rreth zhvillimeve globale lidhur me veprimet e fundit të Koresë së Veriut por megjithëse bisedën me gazetarët e “24 ABC” e ka nisur mirë, ai duket se ka humbur “trenin” e mendimeve duke u bllokuar.

Në fund të intervistës ai madje kërkon edhe falje duke thënë “Më falni nuk jam mirë”. Megjithëse ai është ligjërues për Marrëdhënie Ndërkombëtare në Universitetin La Trobe University, të Melburnit, duket se e ka patur të vështirë të përballet me emocionet e televizionit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pabesueshme: Spanjolli merrte rrogën për 6 vjet pa shkuar në punë, gjobitet me 27 000 euro
Foto-Lajm / Papa Françesku takohet në Havana me Patriarkun rus Kirilli »
Article Logic
Execution time: 0.010097980499268
array(1) { ["section"]=> string(85) "eksperti-i-ceshtjeve-te-luftes-mbytet-nga-paniku-dhe-ngrin-emisionin-live-video-32415" }