Ekspozita e Adrian Pacit në Galerinë Kombëtare, Rama poston videon: Mos e humbisni!

Publikuar tek: aktualitet, më 23:24 20-09-2019 Ekspozita e Adrian Pacit në Galerinë Kombëtare, Rama poston videon: Mos e humbisni! Pjese nga ekspozita

Kryeministri Edi Rama ndodhet mbrëmjen e sotme në ekspozitën e Adrian Pacit në Galerinë Kombëtare.

Me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, kryeministri ka publikuar një pjesëz nga ekspo e artistit Adrian Paci, si dhe ka shkruar se secili që dëshiron të kalojë një moment të paharrueshëm nuk duhet ta humbasë ekspozitën në Galerinë Kombëtare.

Ekspozita e titulluar 'Prova' është një koleksion auto-portretesh i bërë nga artisti shkodran Adrian Paci ku shprehet urgjenca për të ndërmarrë veprime dhe për të aktivizuar ndjenjën e përgjegjësisë qytetare.

Postimi i plotë:

Një ekspo e shkëlqyer e Adrian Pacit në Galerinë Kombëtare Kush do të kalojë një moment të paharrueshëm në një ëndërr të jetuar më parë, s’duhet ta humbasë! Trust me

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0035948753356934
array(1) { ["section"]=> string(87) "ekspozita-e-adrian-pacit-ne-galerine-kombetare-rama-poston-videon-mos-e-humbisni-179202" }