Ekstradohet nga Italia 47 vjecari i akuzuar për shfrytëzim prostitucioni

Publikuar tek: aktualitet, më 18:24 25-02-2015 Ekstradohet nga Italia 47 vjecari i akuzuar për shfrytëzim prostitucioni

Interpol Tirana ka ekstraduar nga Italia 47 vjeçarin Dejvit Shkrela nga qyteti i Fierit, i akuzuar për "shfrytëzim prostitucioni" dhe "mbajtje të lokalit për prostitucion".

Gjykata e Rrethit Lushnje kishte dhënë arrest me burg për Shkrelën në 2 prill 2014, pas një operacioni antiprostitucion të policisë në Ardenicë të Fierit. Dejvit Shkrela punësonte në lokalin e tij femrat si kamariere, ku dy prej tyre më pas janë shfrytëzuar për prostitucion me klientë të ndryshëm kundrejt shpërblimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mjekët kërkojnë dorëheqjen e Beqajt pas dështimit të testimit
Cilësia e karburanteve, IQT gjobit 42 subjekte »
Article Logic
Execution time: 0.012814044952393
array(1) { ["section"]=> string(77) "ekstradohet-nga-italia-47-vjecari-i-akuzuar-per-shfrytezim-prostitucioni-4432" }