Ekstradohet nga Zvicra 41 vjeçari, i dënuar për shfrytëzim prostitucioni

Publikuar tek: aktualitet, më 17:24 25-05-2015 Ekstradohet nga Zvicra 41 vjeçari, i dënuar për shfrytëzim prostitucioni I eksraduari, Fatos Sakolli

Është ekstraduar ditën e sotme nga Zvicra 41 vjeçari nga Berati Fatos Sakolli, i dënuar nga Gjykata e Beratit me 10 vjet burg si dhe nga Gjykata e Vlorës me 5 vjet burg.

Fatos Sakolli është dënuar për “Shfrytëzimit të prostitucionit në rrethana rënduese”, pasi ka mashtruar shtetasen me inicialet K.K se do të fejohej me të dhe më pas e ka detyruar të prostituojë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ISIS merr përsipër autorësinë e sulmeve në Belgjikë, 4 shpërthime: 34 të vdekur 136 të plagosur
Përfshihet nga flakët restoranti pranë TVSH-së »
Article Logic
Execution time: 0.010342121124268
array(1) { ["section"]=> string(77) "ekstradohet-nga-zvicra-41-vjecari-i-denuar-per-shfrytezim-prostitucioni-11943" }