Ekstremistët grekë dhunojnë barbarisht gazetarin e Deutsche Welle

Publikuar tek: rajon, më 21:55 19-01-2020 Ekstremistët grekë dhunojnë barbarisht gazetarin e Deutsche Welle Gazetari i Deutsche Welle Thomas Jacoby i gjakosur nga protestuesit ekstremistë në Greqi

Gazetari i Deutsche Welle Thomas Jacoby, është dhunuar barbarisht ditën e sotme nga një grup ekstremistësh të djathtë grekë.

Ngjarja e shëmtuar ka ndodhur gjatë një proteste para Parlamentit grek me parullën “mbylli kufirin - refugjatët nuk janë të mirëpritur”.

Një grup protestuesish e identifikuan gazetarin Jakobin i cili po bënte fotografi dhe i kërkuan që t’u siguronte atyre identitetin.

Kur ai refuzoi ta bënte një gjë të tillë për shkak se fotografitë ishin shkrepur në ambient publik, ai u dhunua barbarisht dhe u gjakos ndërsa forcat e policisë ishin të pranishme por nuk ndërhynë

Midis protestuesve ishin drejtuesit e organizatës terroriste Agimit të Artë të udhëhequr nga Elias Kassidiaris.

sdfsdfsdgsdg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këto qytete në Kosovë janë të pasura me ar dhe argjend
VetëVendosja propozon Albin Kurtin kandidat për kryeministër (DOKUMENTI) »
Article Logic
Execution time: 0.0087430477142334
array(1) { ["section"]=> string(72) "ekstremistet-greke-dhunojne-barbarisht-gazetarin-e-deutsche-welle-192531" }