Ekzagjërimi me reklamat gjatë emisionit, dietologia ironizon Ermal Mamaqin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:15 02-12-2017 Ekzagjërimi me reklamat gjatë emisionit, dietologia ironizon Ermal Mamaqin

Një nga problemet më të mëdha që ka media shqiptare ditët e sotme është abuzimi me hapësirën kohore që i kushtohet reklamave.

Janë të shumtë emisionet shqiptare ku gati 60% e kohës së programit është reklamë apo promocion për produkte të caktuara.

Një nga moderatorët më të akuzuar për ekzagjërim në këtë pjesë është dhe Ermal Mamaqi.

Por më herët kur, ku i fundit nuk kishte një emision të tijin ai kishte ironizuar me kolegët e tij për eksagjërimin me kohën e reklamave në emision.

Sakaq duket se kjo ironi i është kthyer mbrapsht, Mamaqit. Këtë herë është dietologia e njohur Blerina Bombaj e cila ka “thumbuar” në rrjetet sociale, aktorin dhe moderatorin e njohur.

Më poshtë postimi i plotë i Blerina Bombajt:

Screenshot_35.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071499347686768
array(1) { ["section"]=> string(80) "ekzagjerimi-me-reklamat-gjate-emisionit-dietologia-ironizon-ermal-mamaqin-101726" }