Ekzekutimi me 4 plumba në ashensor i Artan Cukut, reagon ish-drejtori i policisë

Publikuar tek: aktualitet, më 06:31 09-04-2017 Ekzekutimi me 4 plumba në ashensor i Artan Cukut, reagon ish-drejtori i policisë

Ditën e djeshme u ekzekutua me katër plumba ish-drejtori të policisë në Vlorë  Artan Cuku.

Ngjarja ndodhi në ashensorin e pallatit, në lagjen Dinamo, pranë “Rrugës së Kosovarëve” në Tiranë. Sakaq për krimin e tmerrshëm ka reaguar ish-drejtori i policisë, njëherazi deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu.

“I trishtuar për vrasjen e Artan Cukut...! Ngushëllime familjes”, shkruan Ndreu.

pje.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e Artan Cukut, reagon Lulzim Basha: Jam i tronditur, e hodhët në rrugë pas 15 vitesh punë...
“Drejtori i Hekurt” i policisë që u ekzekutua dje në ashensor dhe 3 çështjet më të bujshme të tij »
Article Logic
Execution time: 0.0099830627441406
array(1) { ["section"]=> string(85) "ekzekutimi-me-4-plumba-ne-ashensor-i-artan-cukut-reagon-ish-drejtori-i-policise-74566" }