Ekzekutohet me kallashnikov një person teksa lëvizte me makinë (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:47 09-04-2017 Ekzekutohet me kallashnikov një person teksa lëvizte me makinë (Emri)

Një person ka mbetur i vrarë pasi është qëlluar me breshëri plumbash në Skelë të Vlorës.

Ngjarja ka ndodhur disa minuta më parë, ku person/a të paidentifikuar kanë qëlluar në drejtim të automjetit të shtetasit Elidon Memeti, 40 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spital për shkak të plagëve të rënda. Viktima ishte duke u kthyer në shtëpinë e tij në momentin që i është bërë atentat. Forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryemadhi mendon një dëshirë por nuk e fsheh, e thotë me zë të lartë. Dëgjojeni (Video)
Atentati në Vlorë, zbardhen detaje të reja dhe shoqërohen të dyshuarit e parë »
Article Logic
Execution time: 0.010347127914429
array(1) { ["section"]=> string(73) "ekzekutohet-me-kallashnikov-nje-person-teksa-levizte-me-makine-emri-74643" }