Ekzekutohet me tre plumba shqiptari në Itali, trupi gjendet në mes të rrugës (Emri)

Publikuar tek: bota, më 16:26 04-02-2017 Ekzekutohet me tre plumba shqiptari në Itali, trupi gjendet në mes të rrugës (Emri) FOTO ILUSTRUESE

Një shqiptar 32 vjeç është ekzekutuar mesditën e sotme në perfieri të qytetit të Barit, në jug të Italisë.

Shqiptari i identifikuar si Edvin Sadiku, 32 vjeç, është gjetur nga policia i pajetë në mes të rrugës, i vrarë me tre plumba. Në drejtimit të Sadikut është qëlluar gjashtë herë, bazuar nga gëzhojat e gjetura në vendin e ngjarjes, por vetëm tre plumba e kanë prekur atë.

32 vjeçari kishte precedent të mëparshëm në trafikimin e drogës dhe ndonëse është herët për të dalë në konkluzione përfundimtare, policia dyshon se vrasja është kryer për shkak të prishjeve të pazareve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Schulz parakalon Merkelin në sondazhe, rritet edhe SPD
Kishin mbjellë 1000 rrënjë kanabis në shtëpi, policia angleze arreston 5 shqiptarë »
Article Logic
Execution time: 0.011920928955078
array(1) { ["section"]=> string(86) "ekzekutohet-me-tre-plumba-shqiptari-ne-itali-trupi-gjendet-ne-mes-te-rruges-emri-67730" }