Ekzekutohet në parking politikani, publikohen pamjet e tmerreshme (Video)

Publikuar tek: bota, më 07:17 17-02-2017

Është ekzekutuar në mënyrën më brutale të mundshme në parkingun e shtëpisë së tij, ish-drejtuesi i Kongresit në komunën e Bhiwandi-Nizmapur në Mumbai, Indi, Manoj Mhatre.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur disa perona të paidentifikuar i afrohen tinëzisht pas shpine politikanit indian derisa po futej në veturë, dhe e qëllojnë disa herë me armë zjarri.

Por sikur kjo të mos u mjaftonte, ata më pas fillojnë ta godasin me shkopinj të drurit dhe me shpata të mprehta duke e masakruar në parkingun e shtëpisë. Ndërsa policia ka bërë të ditur se persona që e kishin sulmuar kishin vënë maska në kokë dhe kjo paksa po u vështirëson atyre punën në kapjen e autorëve të kësaj vepre makabre. Vdekja e Mhatres është konfirmuar nga shërbimet policore indiane.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PREKSE! 6 vite i paralizuar, pasi i propozoi për martesë vajzës që i rrëmbeu zemrën, çohet nga karrigia në ceremoninë e diplomimit(VIDEO)
Sulm vetëvrasës nga ISIS, vriten 70 persona »
Article Logic
Execution time: 0.01270580291748
array(1) { ["section"]=> string(76) "ekzekutohet-ne-parking-politikani-publikohen-pamjet-e-tmerreshme-video-68991" }