Ekzekutoi Arben Bilalin, DALIN PAMJET: Si u arrestua 'i forti' i 'Myslym Shyrit'

Publikuar tek: aktualitet, më 11:35 31-05-2019 Ekzekutoi Arben Bilalin, DALIN PAMJET: Si u arrestua 'i forti' i 'Myslym Shyrit'

Dalin pamjet e arrestimit të Gjergj Cukalit, autori i dyshuar për vrasjen e ish-policit Arben Bilali në Tiranë.

40-vjeçari është personazh i njohur për policisë. Ai është arrestuar disa herë, ndërsa njihet në kryeqytet si 'i forti' i 'Myslym Shyrit'.

Njoftimi i policisë:

Policia e Tiranës, pas një pune të mirëorgranizuar në bashkëpunim me Prokurorinë, kanë bërë zbardhjen dhe dokumentimin me prova ligjore të ngjarjes së ndodhur në datën  30.01.2019, ku në rrugën “Isuf Banka”, në Tiranë, mbeti i vrarë 50-vjeçari A.B.

Bazuar mbi provat e grumbulluara  Policia e Tiranës organizoi operacionin duke e finalizuar me vënien në pranga të autorit të dyshuar GJ.C. 40 vjeç.

LEXO EDHE: https://www.newsbomb.al/ekzekutoi-te-dera-e-shtepise-arben-bilalin-kush-eshte-gjergj-cukali-i-forti-i-myslym-shyrit-dhe-mik-i-shullazit-166372

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031459093093872
array(1) { ["section"]=> string(81) "ekzekutoi-arben-bilalin-dalin-pamjet-si-u-arrestua-i-forti-i-myslym-shyrit-166399" }