Ekzekutoi ish-gruan dhe të dashurin e saj afgan, ja kush është shqiptari vrasës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:13 19-08-2019 Ekzekutoi ish-gruan dhe të dashurin e saj afgan, ja kush është shqiptari vrasës (FOTO)

Ky që shihni në këtë foto është shqiptari që tronditi dje Gjermaninë.

43-vjeçari nga Kosova vrau me thikë kuzhine ish-gruan e tij dhe partnerin e saj, afgan, sipas mediave, vetëm 23 vjeç.

Ngjarja makabre ndodhi në qytetin e Saurleandit. Viktimat humbën jetën si pasojë e plagëve të shumta dhe të rënda. Ndërkohë, ka mbetur gjallë një foshnjë 2-muajshe. Dyshohet se ajo është fëmija e lindur nga lidhja e kosovares me afganin.

Ai është arrestuar nga policia pa bërë rezistencë, ndërsa trupat u gjetën në garazhin e një stacioni treni. Krimi upa nga shumë kalimtarë të rastit si dhe disa dasmorë.

Ndërkohë, policia gjermane nuk zbulon identitetet e viktimave dhe vrasësit.

v4.jpg

v5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.005256175994873
array(1) { ["section"]=> string(90) "ekzekutoi-ish-gruan-dhe-te-dashurin-e-saj-afgan-ja-kush-eshte-shqiptari-vrases-foto-175748" }