Ekzekutoi Marjo Majollarin për të marrë hakun e vëllait, pse u arrestua në 2015-ën Kastriot Gjuzi

Publikuar tek: aktualitet, më 10:35 11-04-2018 Ekzekutoi Marjo Majollarin për të marrë hakun e vëllait, pse u arrestua në 2015-ën Kastriot Gjuzi Marjo Majollari dhe vendi ku u ekzekutua

Policia zbardhi brenda 24 orëve autorin e vrasjes së Marjo Majollarit mbrëmjen e djeshme në zonën e ish Kinstosios në Tiranë.

Ekzekutori i 28-vjeçarit është Kastriot Gjuzi, 40 vjeç, banues në Tiranë. Ky i fundit mësohet se vrau Majollarin për të marrë hakun e vëllait, Ilir Gjzuit që u vra në vitin 2000 nga babai i viktimës, Avni Majollari.

Në komunikatën e policisë thuhet se Gjuzi rezulton me percedentë penalë. Mësohet se në vitin 2015 ai ështa arresuar pasi u kap duke drejtuar mjetin pa leje drejtimi. Ndërsa nuk akuzohet për vepra të tjera kriminale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Raporti i Freedom House, reagon ashpër presidenca
OSHEE njoftim për abonentët e Tiranës: Po bëjmë punime, ja zonat pa drita »
Article Logic
Execution time: 0.0096871852874756
array(1) { ["section"]=> string(103) "ekzekutoi-marjo-majollarin-per-te-marre-hakun-e-vellait-pse-u-arrestua-ne-2015-en-kastriot-gjuzi-116476" }