Elbasan/ Furgoni i mallrave bie nga 200 metër lartësi, shoferi mbetet i bllokuar

Publikuar tek: aktualitet, më 18:23 24-05-2019 Elbasan/ Furgoni i mallrave bie nga 200 metër lartësi, shoferi mbetet i bllokuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan, në afërsi të Kthesës së Murrashit.

Një furgon mallrash ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash në lumin Shkumbin.

Raportohet se shoferi ka ngecur në kabinë dhe furgoni ka mbetur në lumë.

Ndërkohë bëhet me dije se forcat e policisë e kanë të pamundur të ndërhyjnë për shkak të terrenit të vështirë dhe është kërkuar ndihma e zjarrëfikëses së Elbasanit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031039953231812
array(1) { ["section"]=> string(85) "elbasan-furgoni-i-mallrave-bie-nga-200-meter-lartesi-shoferi-mbetet-i-bllokuar-165573" }