Elbasan/ Përfshihet nga flakët punishtja e drurit, 3 zjarrfikëse në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 18:33 06-07-2015 Elbasan/ Përfshihet nga flakët punishtja e drurit, 3 zjarrfikëse në vendngjarje Foto ilustruese

Një pushishte druri është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Nga zjarri nuk raportohen të lënduar në njerëz, por dëme të konsiderueshme materiale.

Tre zjarrfikëse ndodhen aktualisht në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Ende nuk dihen shkaqet që kanë çuar në shpërthimin e flakëve, por pritet që policia së shpejti të nis hetimet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sms për Shkullakun përballë Tahirit: Nga emërimet e biznesmenëve, te Cenollari si mik i Frrokëve
Zbardhet vendimi i Gjykatës së Lartë për Mjacajn, Prokuroria akuzoi Apelin për vendim të pabazuar »
Article Logic
Execution time: 0.010164976119995
array(1) { ["section"]=> string(83) "elbasan-perfshihet-nga-flaket-punishtja-e-drurit-3-zjarrfikese-ne-vendngjarje-15471" }