Elbasan/ Prostitucioni, në pranga 4 persona, një femër 56 vjeç dhe 3 të moshuar

Publikuar tek: aktualitet, më 12:55 19-03-2015 Elbasan/ Prostitucioni, në pranga 4 persona, një femër 56 vjeç dhe 3 të moshuar

Pas një aksioni të Policisë së Elbasanit  të koduar “Markata”, janë arrestuar 4 persona të cilët kishin krijuar një bazë prostitucioni në qytetin e Elbasanit.

Në pranga janë vënë shtetasja Teuta Paja, 56 vjeç që shtëpinë e saj e përdorte për prostitucion, Mehmet Çeço 62 vjeç, Aleks Duda 61  vjeç dhe Shaban Daiu 52 vjeç të cilët u gjendën në shtëpinë e 56-vjeçares.

Ndërkohë që 7 persona të tjerë po procedohen penalisht në gjendje të lirë. Ata janë : N.D, 78 vjeç, E.T., 50 vjeç, Q.P., 53 vjeç, A.Gj., 45 vjeç, Z.B., 56 vjeç, B.U., 54 vjeç dhe Rr.Gj.,56 vjeç. Të cilët ishin klientë të 56 vjeçares Teuta Paja dhe vajzave që ajo kishte përfshirë në rrjetin e prostitucionit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkodër, vdekja e 5 të rinjve, prokuroria kërkon 18 vite burg për drejtuesin e kamionit
Vlorë, identifikohet trupi i pajetë në kabinën elektrike »
Article Logic
Execution time: 0.012619018554688
array(1) { ["section"]=> string(81) "elbasan-prostitucioni-ne-pranga-4-persona-nje-femer-56-vjec-dhe-3-te-moshuar-6333" }