Elbasan/ Sekuestrohen 330 gr heroinë, arrestohen dy persona

Publikuar tek: aktualitet, më 22:37 10-02-2015 Elbasan/ Sekuestrohen 330 gr heroinë, arrestohen dy persona

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi iu sekuestruan 330 gramë heroinë.

Personat e arrestuar nga policia janë shtetasit Erjon Haxhiymeri 33 vjeç dhe Endri Alimani 35 vjeç.

Dy personave u janë sekuestruar gjithashtu edhe një peshore, 120 mijë lekë dhe një automjet me targë AA 199 ES.

Haxhiymeri dhe Alimani akuzohen për “prodhim lëndësh narkotike”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja datat dhe procedura e testimit të mjekëve dhe infermierëve
Shqiptarët blejnë online mallra në Kinë, nuk ka taksë transporti »
Article Logic
Execution time: 0.011376857757568
array(1) { ["section"]=> string(62) "elbasan-sekuestrohen-330-gr-heroine-arrestohen-dy-persona-3000" }