Elbasan, vidhen 8 milionë lekë nga një pikë bastesh

Publikuar tek: aktualitet, më 17:54 23-11-2015 Elbasan, vidhen 8 milionë lekë nga një pikë bastesh Foto ilustruese

Rreth 8 milionë lekë janë vjedhur nga një pikë bastes në qytetin e Elbasanit. Vjedhja ka ndodhur gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm.

Disa persona të paidentifikuar kanë mundur të thyejnë derën e pikës së basteve në rrugë “Qemal Stafa dhe kanë marrë kasafortën ku ndodheshin rreth 8 milionë lekë të vjetra. Policia ka nisur hetimet pas raportimit të vjedhjes për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lirohet nga burgu ish-deputeti socialist Armando Prenga
Kujdes / Pamje të rënda të mbytjes së 27 vjeçarit në Dibër »
Article Logic
Execution time: 0.01230001449585
array(1) { ["section"]=> string(56) "elbasan-vidhen-8-milione-leke-nga-nje-pike-bastesh-26111" }