Elbasanasi në Call Center bën kontratë me Mario Balotellin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:41 21-07-2017 Elbasanasi në Call Center bën kontratë me Mario Balotellin

Një djalë nga Elbasani që punon në një Call Center të këtij qyteti pretendon se ka arritur të nënshkruajë kontratë me futbollistin Mario Balotelli.

Ai thotë për një portal lokal se i qëlloi rastësisht të telefonojë familjen Balotellit dhe i është përgjigjur vetë fitbollisti italian.

Djali me emrin Dorian thotë për infoelbasanin se “Super Mario” ishte tepër i qetë, i komunikueshëm dhe iu mbush mendja derisa nënshkroi kontratë, pas 15 minutash në telefon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017743110656738
array(1) { ["section"]=> string(64) "elbasanasi-ne-call-center-ben-kontrate-me-mario-balotellin-86911" }