Elbasani në 'SHTETRRETHIM', Policia dhe FNSH kontrolle të automjeteve dhe qytetarëve

Publikuar tek: aktualitet, më 21:34 20-09-2020 Elbasani në 'SHTETRRETHIM', Policia dhe FNSH kontrolle të automjeteve dhe qytetarëve Ilustruese

Vazhdojnë kontrollet e policisë dhe efektivëve të FNSH në qytetin e Elbasanit.

Mbrëmjen e sotme kontrolle po kryhen në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Bradasheshit, ku po kontrollohen me imtësi automjetet që kalojnë.

Aksioni i policisë në Elbasan ka nisur që prej 3 ditësh, ndërsa janë arrestuar edhe 2 persona të shpallur në kërkim, të cilët janë dënuar për vrasje dhe krime të tjera.

Kontrolle ka patur edhe në qytete të tjera të Shqipërisë, ndërsa vigjilenca e efektivëve është rritur pas ngjarjeve të fundit të ndodhura në vendin tonë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0050368309020996
array(1) { ["section"]=> string(88) "elbasani-ne-shtetrrethim-policia-dhe-fnsh-kontrolle-te-automjeteve-dhe-qytetareve-221050" }