Eleni Foureira publikon FOTO nga fëmijëria, si dukej këngëtarja kur ishte e vogël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:41 22-04-2019 Eleni Foureira publikon FOTO nga fëmijëria, si dukej këngëtarja kur ishte e vogël

Këngëtarja greke Eleni Foureira është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi këngëtarja si rrallëherë ka publikuar foto nga fëmijëria e saj. 

Vëllai i saj ka ditëlindjen dhe Eleni ka zgjedhur ta urojë me fjalët më të ngrohta me një foto ku të dy shfaqen në moshë fare të vogël.

'Të dua për gjithçka je, ç'ke qenë dhe do të bëhesh. P.S E di do të më urresh për foton e publikuar’ ka shkruar në urim këngëtarja.

 

auto_Screenshot_51555938897.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025734901428223
array(1) { ["section"]=> string(87) "eleni-foureira-publikon-foto-nga-femijeria-si-dukej-kengetarja-kur-ishte-e-vogel-161411" }