Elhaida Dani, gati publikimin e këngës së re?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:34 19-03-2016 Elhaida Dani, gati publikimin e këngës së re?

Elhaida Dani mesa duket po përgatitet të rikthehet sërish për publikun shqiptar dhe atë italian. Këngëtarja shkodrane për më shumë se një vit nuk ka publikuar asnjë këngë dhe intervistat e saj kanë qenë të pakta në media.

Megjithatë, një postim i fundit i Elhaidës në “Instagram” lind dyshimet se ajo është në prag të publikimit të këngës së re. “Mezi po pres ta ndaj këtë me të gjithë”, shkruan këngëtarja, ndërsa nuk sqaron asgjë më shumë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072557926177979
array(1) { ["section"]=> string(49) "elhaida-dani-gati-publikimin-e-kenges-se-re-35531" }