Elhaida s’mund të zhgënjejë, shqiptarët po “bllokojnë” faqen e Eurovizion

Publikuar tek: kulture-art, më 19:53 23-05-2015 Elhaida s’mund të zhgënjejë, shqiptarët po “bllokojnë” faqen e Eurovizion

Elhaida Dani sonte  nuk mund të zhgënjejë. Shqiptarët anë e mbanë botës gjatë gjithë këtyre javëve kanë qenë me të por sot më shumë se kurrë ata kanë vërshuar në faqen e Eurovizion për të mbështetur këngëtaren.

Në çdo postim zyrtar mbështetësit e Elhaidës komentojnë duke lënë linkun e “I’m Alive”. Ata nuk kanë lënë hapësirë , foto, dhe status pa futur Elhaidën. Edhe në rastet kur në qendër të postimeve të bëra nga Eurovizion janë këngëtarët nga shtetet e tjera, shqiptarët hyjnë dhe i ngrenë “bllokadë” duke shkruar për Elhaidën dhe duke postuar njëkohësisht këngën e saj. Duan me çdo kusht që e gjithë vëmendja të orjentohet nga këngëtarja jonë.

Kjo foto-galeri e tregon më së miri...

{gallery}Eurovision{/gallery}

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062669038772583
array(1) { ["section"]=> string(76) "elhaida-s-mund-te-zhgenjeje-shqiptaret-po-bllokojne-faqen-e-eurovizion-11819" }