Elhaida thotë se është gati, edhe pse ka frikë

Publikuar tek: kulture-art, më 19:37 23-05-2015 Elhaida thotë se është gati, edhe pse ka frikë

Këngëtarja shqiptare Elhaida Dani ka vetëm pak minuta kohë për t’u bërë gati për pefrormancën në skenën e madhe të Eurovizionit “Jam pothuajse gati për hapjen e finales së madhe”, thotë Elhaida e cila duket rrëzëllitëse në këtë foto.

Ndërkaq vetëm disa orë më parë Elhaida e cilësoi skenën e Eurovizion-it si “të mrekullueshme por dhe të frikshme”. Të gjithë janë me të... Elhaida s’mund të zhgënjejë sonte.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025499105453491
array(1) { ["section"]=> string(51) "elhaida-thote-se-eshte-gati-edhe-pse-ka-frike-11818" }