Eli Fara dhe Aleksandër Gjoka pozojnë bashkë , i “tradhton” cigarja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:18 01-05-2015 Eli Fara dhe Aleksandër Gjoka pozojnë bashkë ,  i “tradhton” cigarja Eli Fara, Aleksandër Gjoka

Këngëtarja Eli Fara dhe rokeri, i madhi Aleksandër Gjoka janë shfaqur bashkë pas shumë kohësh. Si dy miq të vjetër ata kanë pozuar përqafuar me njëri-tjetrin.

Këngëtarja me look-un e një 20 vjeçare e ndërsa Aleksandri si një i ri energjik që s’e ka ndërmend të plaket, me kapëlen dhe syzet e tij karakteristike... “Me një nga zërat e rrallë shqiptarë, i pakrahasueshëm, unik, artist”, shkruan këngëtarja për mikun e saj të ngushtë.

Ah,se desh harruam detajin e cigares. Aleksandri mban mes gishtash cigaren e ndezur në ambjentet që duket se i përkasin një lokali. Këngëtari rebel mesa duket ecën me parimin “rregullat janë bërë për t’u thyer”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031381845474243
array(1) { ["section"]=> string(69) "eli-fara-dhe-aleksander-gjoka-pozojne-bashke-i-tradhton-cigarja-10169" }