Eli Fara feston sot ditëlindjen, dhe një mikeshë s’ia thotë dot me fjalë: Do kem shumë kohë të shprehem

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:16 21-05-2016 Eli Fara feston sot ditëlindjen, dhe një mikeshë s’ia thotë dot me fjalë: Do kem shumë kohë të shprehem

Këngëtarja Eli Fara feston ditëlindjen sot dhe mikja e saj, Aurela Gaçe i bën një mesazh dhe dedikim publik duke përzgjedhur me kujdes edhe foton me të cilën uron mikeshën e saj.

“Edhe 100 pranvera të uroj mikja ime. Zgjodha pikerisht këtë foto sepse duket drita e syve ashtu siç je ne shpirt. Unë e quaj veten me fat që kam mundur të njoh një grua e nënë aq të fortë sa ty. Supi ku pa frike mund të mbështetet miqësia. Kam shumë për të thënë, por ke shumë ditëlindje përpara edhe do të kem kohë të shprehem”, shkruan Gaçe.

Dhe në fakt, nuk mund të mos jetë e dukshme se vitet kanë harruar të vijnë për Eli Faren, e cila përveç pamjes së shkëlqyer fizike, kohët e fundit po njeh shkëlqim në skenë edhe me repertorin e saj.

Edhe stafi i Newsbomb.al, I bashkohet urimit për këngëtaren në ditën e saj të lindjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024001836776733
array(1) { ["section"]=> string(107) "eli-fara-feston-sot-ditelindjen-dhe-nje-mikeshe-s-ia-thote-dot-me-fjale-do-kem-shume-kohe-te-shprehem-41076" }