Eli Fara publikon foto me fustan të shkurtër, fansat e 'bombardojnë' me komente (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:38 28-12-2016 Eli Fara publikon foto me fustan të shkurtër, fansat e 'bombardojnë' me komente (Foto)

Këngëtarja e njohur Eli Fara është përfolur shpesh për paraqitjen e saj tejet rinore.

Në foton e fundit të publikuar prej saj këngëtarja ka bërë bujë në rrjetet sociale. E veshur me fustan të shkurtër dhe çizme të gjata Fara duket tejet tërheqëse.

Siç duket paraqitja e saj ka rënë në sy të fansave të cilët e kanë 'bombardua'r me komente ku shkruajnë: Si gocë 20 vjeçe dukesh…

eli22.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036230087280273
array(1) { ["section"]=> string(87) "eli-fara-publikon-foto-me-fustan-te-shkurter-fansat-e-bombardojne-me-komente-foto-63991" }