Elia, Amos dhe Yllka Mujo emocionojnë publikun me këngën “Moj e bukura Shqipëri”

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:10 09-12-2016 Elia, Amos dhe Yllka Mujo emocionojnë publikun me këngën “Moj e bukura Shqipëri”

Surpriza që paralajmëroi vëllai i Elia Zaharias, Amos u zbulua me performancën e familjes në skenë.

Ashtu siç dyshohej princeshën Elia këndoi në skenë me të vëllain, por jo vetëm edhe me të ëmën, këngëtaren Yllka Mujo.

Kënga “Moj e bukura Shqipëri’ mallëngjeu dhe emocionoi publikun shqiptar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Si feston Lul Berisha vetëm pak orë pas daljes nga qelia
100 vjetori i Korçës republikë, Artan Lame prezanton koleksionin privat të flamujve »
Article Logic
Execution time: 0.012693881988525
array(1) { ["section"]=> string(83) "elia-amos-dhe-yllka-mujo-emocionojne-publikun-me-kengen-moj-e-bukura-shqiperi-62091" }