Elia Zaharia dhe Princ Leka shfrytëzojnë dëborën për të bërë ski (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:51 07-01-2017 Elia Zaharia dhe Princ Leka shfrytëzojnë dëborën për të bërë ski (VIDEO)

Elia Zaharia dhe Princ Leka kanë shfrytëzuar fundjavën nën dëborë për të kaluar një ditë të këndshme në mal duke bërë ski.

Ka qenë vet princi ai që ka filmuar Elian e cila përpiqet në dëborë të bëjë ski edhe pse siç duket edhe nga videoja ka shumë frikë. Elia Zaharia tashmë është princesha shqiptare që pas martesës me princ Lekën dy muaj më parë. 

Shiko VIDEO në: ELIA ZAHARIA BËN SKI

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049345016479492
array(1) { ["section"]=> string(76) "elia-zaharia-dhe-princ-leka-shfrytezojne-deboren-per-te-bere-ski-video-64847" }