Elia Zaharia poston foton e ëmbël me Princeshën Geraldinë: Ne dy shoqet vishemi njësoj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:21 22-02-2021 Elia Zaharia poston foton e ëmbël me Princeshën Geraldinë: Ne dy shoqet vishemi njësoj Elia Zaharia me princeshën Geraldinë

Bashkëshortja e Princit Leka Zogu, Elia Zaharia Zogu, ka uruar një javë të bukur e të mbarë për të gjithë, me një foto shumë speciale.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një fotografi ku duket se mban shtrënguar në krah princeshë Geraldinën e vogël.

E ulur në stol me gjelbërim rrethuar, Elia shihet se ka veshur një bluzë të njejtë me kostumin e vajzës.

“Javë sa më e bukur nga ne të dy shoqet që vishemi njësoj”, shkruan ajo krahas fotos.

153829377_1885596611606086_4879969962055653628_n.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « REVOLTOHET këngëtari i njohur shqiptar: Pa punë nuk shkon, do nis koncertet, kush infektohet të rrijë në shtëpi
Sherr mes Ardit Gjebreas dhe Albërije Hadërgjonajt, këngëtarja zbulon çfarë ka ndodhur mes tyre »
Article Logic
Execution time: 0.012541055679321
array(1) { ["section"]=> string(92) "elia-zaharia-poston-foton-e-embel-me-princeshen-geraldine-ne-dy-shoqet-vishemi-njesoj-239787" }