Elia Zaharia takohet në Monte Karlo me Gian Carlo Gianninin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:45 02-03-2015 Elia Zaharia takohet në Monte Karlo  me Gian Carlo Gianninin

Pas takimit me Raul Bovën  që bëri shumë bujë në mediat sociale, Elia Zaharia ka takuar edhe aktorin e madh italian Gian Carlo Giannini.

Dhe sigurisht, Zaharia nuk kishte se si të mos e ndante këtë moment (që ndoshta bën pjesë te ato momentet që jetohen vetëm një herë në jetë) me ndjekësit e saj në ‘instagram”.

Në mbremjen gala me super aktorin Gian Carlo Giannini”, shkruan Zaharia.

Ajo ishte e pranishme në Festivalin e Filmit në Monte Karlo ku e ëma e Zaharias Yllka Mujo, fitoi edhe çmimin e karrierës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030482053756714
array(1) { ["section"]=> string(64) "elia-zaharia-takohet-ne-monte-karlo-me-gian-carlo-gianninin-4776" }